Jesteś tutaj

Komunikat o błędzie

Nie udało się utworzyć pliku.
Akcja degustacyjna
naszych produktów

Cała Polska próbuje francuskich serów

Francja to jeden z największych producentów serów na świecie. W tym kraju wytwarza się ponad 300 gatunków tego produktu, a sztukę jedzenia serów poznają już dzieci od najmłodszych lat. We Francji sery kozie cieszą się dużą popularnością, którą z powodzeniem przenosi na polski rynek marka Merci Chef !

Firma Eurial, wiodący producent serów we Francji, a także dystrybutor tych specjałów na rynki światowe, rozpoczęła w październiku akcję promocyjną mającą na celu popularyzację tych specjałów w Polsce. Kampania reklamowa obejmuje cały asortyment, jednak główny nacisk został położony na sztandarowe marki: Meci Chef! oraz Soignon. Za działania w 120 sklepach na terenie całej Polski odpowiada wrocławska agencja reklamowa Nls84.

Działania mają charakter edukacyjny – podczas spotkań z ambasadorkami marki można spróbować różnych gatunków sera, w tym wyjątkowych, słynnych serów kozich (twarogów, serów pleśniowych i dojrzewających), a także serów z mleka krowiego, owczego i prawdziwej tradycyjnej Fety. Oprócz degustacji można uzyskać także porady i inspiracje np.: jak poza tradycyjną kanapką wykorzystać sery w kuchni, jak ich używać do przygotowania różnorodnych dań w wersji codziennej i na specjalne okazje.
 
Akcja promocyjna zakończy się w połowie grudnia.

Inne aktualności