Kremowy, biały ser jogurtowy z Bliskiego Wschodu, wytwarzany z mleka krowiego. Delikatna, gęsta konsystencja przypomina jogurt lub kwaśną śmietanę, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako dip, pasta czy dodatek do dań śniadaniowych. Podawany z oliwą z oliwek, suszoną miętą, tymiankiem lub świeżymi warzywami, zamienia każdy talerz w aromatyczną podróż kulinarną. Uniwersalny w kuchni, świetny do smarowania pieczywa, jako baza sosów lub kremowych przystawek. Labneh to tradycyjny produkt Bliskiego Wschodu, łączący autentyczny smak i kremową konsystencję w jednym wygodnym opakowaniu.
Składniki: MLEKO odtłuszczone krowie pasteryzowane, ŚMIETANA, sól, kultury starterowe, substancja konserwująca E202.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 799kJ/193kcal |
| tłuszcz | 16g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11g |
| węglowodany | 4,1g |
| w tym cukry | 4g |
| białko | 8,1g |
| sól | 0,8g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | 0% |
| Gwarantowana data przydatności | 20 dni |
| Warunki przechowywania | od +2°C do +6°C |