Ser krowi inspirowany cypryjskim halloumi, stanowiący doskonałą, wysokobiałkową alternatywę dla grillowanego mięsa. Dzięki swojej wyjątkowo zwartej konsystencji produkt nie topi się, lecz zachowuje idealny kształt podczas smażenia i grillowania. Jest to niezwykle sycący dodatek, który świetnie sprawdza się serwowany na ciepło w burgerach, kanapkach, sałatkach lub jako samodzielna przekąska. To połączenie funkcjonalności, wartości odżywczych i doskonałego smaku, które zadowoli każdego miłośnika dań z grilla.
MLEKO krowie, sól, mikrobiologiczna podpuszczka, suszona mięta.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 1313 kJ/306 kcal |
| tłuszcz | 24,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,0 g |
| węglowodany | 2,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| białko | 23,0 g |
| sól | 3,0 g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | > 43% |
| gwarantowana data przydatności | 12 miesięcy (zamrożone -18°C przez 10 miesięcy) |
| warunki przechowywania | < 6°C |