Ser kozi twarogowy o naturalnym, delikatnym smaku
Odkryj lekkość i aksamitność prawdziwego koziego sera w najczystszej postaci prosto z Francji. Soignon Roladka Kozia Twarogowa 110 g to propozycja dla wielbicieli subtelnych smaków i zdrowej kuchni. Wykonana z najwyższej jakości pasteryzowanego mleka koziego, ta świeża roladka łączy w sobie tradycyjne francuskie serowarstwo z nowoczesną, wygodną formą.

Wyjątkowo miękka, twarogowo-kremowa konsystencja sprawia, że ser jest idealnie smarowny, zachowując przy tym swoją strukturę. Wariant naturalny to czysta esencja mleka koziego – łagodna, lekko kwaskowata i orzeźwiająca, bez intensywnego „koziego” posmaku, co czyni ją idealną nawet dla osób rozpoczynających przygodę z tymi serami. Praktyczne opakowanie 110 g pozwala na szybkie i estetyczne porcjowanie sera w plastry lub łatwe nabieranie do smarowania.
Ser kozi to lekkostrawna alternatywa serów z mleka krowiego. Mleko kozie jest cenione za swoje wartości odżywcze i łatwiejszą przyswajalność.

Dzięki swojej uniwersalności, roladka naturalna to produkt typu „must-have” w Twojej lodówce:
Śniadania premium: Rozsmaruj na pełnoziarnistym pieczywie lub chrupkim chlebie. Świetnie smakuje z dodatkiem świeżego ogórka, rzodkiewki lub szczypiorku.
Lekkie dipy i pasty: Wymieszaj z ulubionymi ziołami lub suszonymi pomidorami, tworząc błyskawiczną bazę do maczania słupków warzyw.
Sałatki i przekąski: Pokrój w plasterki lub pokrusz i dodaj do sałatki z burakiem i orzechami włoskimi lub wykorzystaj jako farsz do grillowanej papryki i cukinii.
Dania na ciepło: Ser staje się jedwabiście-miękki pod wpływem temperatury, dlatego doskonale sprawdzi się jako wykończenie zapiekanki i pizzy lub kremowe nadzienie do piersi z kurczaka.
Odkryj również doskonałe warianty roladki koziej twarogowej 110 g w wariancie czosnek i zioła oraz miód.
MLEKO kozie pasteryzowane, sól, substancja konserwująca: E202, kultury starterowe (w tym LAKTOZA), podpuszczka.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 1026KJ/247 kcal |
| tłuszcz | 19,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12,0 g |
| węglowodany | 2,0 g |
| w tym cukry | 2,0 g |
| białko | 17,0 g |
| sól | 1,5 g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | 45% |
| Gwarantowana data przydatności | 40 dni |
| Warunki przechowywania | od +2°C do +6°C |
| Kod EURIAL | SO-083S |