Profesjonalny ser do pieców opalanych drewnem, przelotowych i elektrycznych w gastronomii
Postaw na niezawodność, która wytrzyma tempo Twojej kuchni. Mozzarella Cantadora w kostkach 2,5 kg to produkt klasy premium, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. Dzięki rygorystycznym standardom produkcji i zawartości tłuszczu na poziomie 45%, ser ten oferuje doskonałą, niepowtarzalną jakość.

Mozzarella Cantadora została stworzona z myślą o pracy w wysokich temperaturach. Francuska precyzja produkcji sprawia, że ser zachowuje swój delikatny, mleczny profil smakowy nawet po wyjęciu z pieca opalanego drewnem, elektrycznego, przelotowego i piekarnika.
Idealnie sprawdzi się do:
Pizzy: Od klasycznej Margherity po bogate kompozycje z mięsem i warzywami.
Zapiekanek i lasagne: Tworzy chrupiącą, a zarazem miękką, mleczną warstwę.
Dań kuchni włoskiej: Doskonały dodatek do makaronów zapiekanych w piecu (al forno).
Panini i gorących kanapek: Zapewnia kremową teksturę wewnątrz pieczywa.
Mozzarella (MLEKO krowie pasteryzowane, sól, kultury starterowe (w tym LAKTOZA), podpuszczka) regulator kwasowości: kwasek cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: skrobia ziemniaczana.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 1293 kJ / 311 kcal |
| tłuszcz | 23,0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16,0 g |
| węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| białko | 23,0 g |
| sól | 1,1 g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | minimum 45% |
| gwarantowana data przydatności | 20 dni |
| warunki przechowywania | od +2°C do +6°C |
| Kod EURIAL | TR-098 |