Wegańska alternatywa dla klasycznego sera cheddar, idealna dla osób unikających produktów mlecznych. Nie zawiera laktozy, glutenu ani soi, co czyni go uniwersalnym wyborem dla osób z różnymi ograniczeniami dietetycznymi. Delikatna, kremowa konsystencja w formie plastrów sprawia, że ser doskonale nadaje się do kanapek, burgerów, zapiekanek i przekąsek. Subtelny, łagodny smak pozwala łatwo komponować go z warzywami, sosami i ulubionymi przyprawami. To propozycja dla wegan i wszystkich, którzy chcą cieszyć się smakiem cheddara bez kompromisów w kwestii diety i jakości.
Woda, tłuszcz roślinny (olej kokosowy 24%), modyfikowana skrobia ziemniaczana, skrobia tapiokowa, sól, ekstrakt z oliwek, naturalne aromaty, barwnik: beta karoten, ekstrakt papryki, witamina B12.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 1296kJ/312kcal |
| tłuszcz | 24g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21g |
| węglowodany | 24g |
| w tym cukry | 0g |
| białko | 0g |
| sól | 2,1g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | minimum 48% |
| Gwarantowana data przydatności | 30 dni |
| Warunki przechowywania: | od +2°C do +6°C |