Idealny dodatek do wina i sałatek
Ta dojrzewająca rolada kozia to propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy w produktach mlecznych szukają czegoś więcej niż tylko dodatku do pieczywa. Wariant 180 g to idealna porcja „na raz”, by zachować pełnię świeżości i aromatu podczas jednego spotkania przy stole lub rodzinnej kolacji.
To, co wyróżnia ten produkt, to unikalne połączenie kontrastujących ze sobą tekstur i głębokiego profilu smakowego. Miąższ sera charakteryzuje się niezwykłą kremowością. Pod wpływem temperatury pokojowej staje się aksamitny. Smak mleka koziego jest wyraźny, ale jednocześnie szlachetny i zbalansowany. Cienka warstwa białej pleśni nie tylko chroni ser, ale dodaje mu delikatnie grzybowych nut, typowych dla najlepszych francuskich serowarni.
Dzięki kompaktowemu opakowaniu, ser ten jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu oraz podczas specjalnych okazji.
Wykwintna przystawka w 5 minut: Połóż krążek sera na grubej pajdzie wiejskiego chleba, skrop miodem i posyp świeżym rozmarynem, a następnie zapiecz w piekarniku. To szybki sposób na przystawkę, która smakuje jak z najlepszej restauracji.
Degustacja z winem i owocami: Ser doskonale smakuje w towarzystwie białych, wytrawnych win. Na desce serów zestaw go z: suszonymi owocami, orzechami włoskimi lub chrupiącymi krakersami.
Szukasz większej ilości? Ten sam doskonały produkt znajdziesz u nas również w wariancie 1 kg, idealnym dla gastronomii lub na większe przyjęcia. Kliknij tutaj, by poznać szczegóły.
MLEKO kozie pasteryzowane, sól, kultury mleczarskie, kultury pleśniowe, podpuszczka.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 1208 kJ/ 291 kcal |
| tłuszcz | 23,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16,1 g |
| węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| białko | 20,0 g |
| sól | 1,5 g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | minimum 45% |
| Gwarantowana data przydatności | 25 dni |
| Warunki przechowywania | od +2°C do +6°C |
| Kod EURIAL | SO-052 |