Aksamitna konsystencja i aromat koziego mleka zamknięte w serze camembert
Szukasz szlachetnej alternatywy dla tradycyjnych serów pleśniowych? Soignon camembert z mleka koziego to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie łagodny smak z najwyższą jakością francuskiego serowarstwa. Ten wyjątkowy ser charakteryzuje się nieskazitelną, białą i aksamitną skórką, pod którą kryje się niezwykle elastyczna oraz kremowa konsystencja. W przeciwieństwie do intensywnych serów dojrzewających, camembert Soignon oferuje delikatny aromat, co czyni go idealnym wyborem dla osób ceniących subtelne, wyrafinowane smaki.

Wprowadzenie koziego camemberta do restauracyjnego lub domowego menu to doskonały sposób na urozmaicenie diety lub menu. Jest on doceniany nie tylko za walory smakowe, ale również za swoją lekkość. Dzięki starannemu procesowi produkcji, ser zachowuje idealny balans między formą a aksamitnym wnętrzem, stanowiąc szlachetny dodatek do deski serów czy eleganckich przystawek.

Dzięki swojej unikalnej strukturze, camembert kozi 180 g jest niezwykle wszechstronny w kuchni:
MLEKO kozie pasteryzowane, sól, kultury mleczarskie (w tym LAKTOZA), podpuszczka.
Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
| wartość energetyczna | 1200 kJ/290 kcal |
| tłuszcz | 23,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,0 g |
| węglowodany | 0,0 g |
| w tym cukry | 0,0 g |
| białko | 19,0 g |
| sól | 1,5 g |
| zawartość tłuszczu w suchej masie | 45% |
| gwarantowan data przydatności | 18 dni |
| warunki przechowywania | od +2°C do +6°C |
| Kod EURIAL | SO-001N |